TERRA Group

TERRA – víc než jen stroje

TERRA je silná skupina, která kombinuje rodinný podnik s výhodami mezinárodní korporace. Jsme vaším partnerem v oblasti prodeje nových i použitých strojů, servisu, náhradních dílů, pronájmu strojů a financování.

Náš sortiment zahrnuje více než 300 modelů různých značek, převážně JCB. Kromě stavební, manipulační a hutnící techniky je v něm také pracovní plošiny, motorgenerátory, kompresory a systémy pažení.

Naše nabídka je vhodná pro stavební a průmyslový sektor, města a obce, lesnictví, nakládání s odpady a recyklaci, demolice, krajinářství, zemědělství a mnoho dalších oblastí.

Trvalo jen krátkou dobu, než se značka TERRA stala tím, co dnes představuje:

• Synonymum pro inovativní řešení Dig + Load + Lift

• Flexibilního partnera pro stavební, zemní a průmyslové stroje

• Spolehlivého a rychlého dodavatele náhradních dílů

• Poradce v oblasti odborných znalostí

Orientujeme se na spokojenost zákazníka, dlouhodobou stabilitu organizace, poskytování odborného poradenství našimi ochotnými zaměstnanci.

Proč TERRA

TERRA patří k předním dodavatelům strojů a servisních služeb ve střední a východní Evropě. Naše oblast působení v 13 zemích má rozlohu 2,5krát větší než Německo. Síť našich 33 poboček zajišťuje dostatečný kontakt s našimi zákazníky a uspokojení jejich potřeb. Naši zkušení kolegové poskytují know-how v oblasti produktů a služeb a znají specifika jednotlivých regionů i jejich výzvy.

Našim cílem je vytváření dlouhodobých partnerských vztahů se zákazníky. Věříme v naše produkty a kvalitu poskytovaných služeb, čímž pomáháme dosahovat spokojenosti a podpořit úspěch podnikání našich zákazníků. Našich více než 400 zaměstnanců každý den hledá to nejlepší řešení pro vaše projekty.

Vyplňte náš kontaktní formulář
V pořádku odesláno
Rádi vám zavoláme zpět
V pořádku odesláno
Zavolejte nám