NOVÉ PÁSOVÉ RYPADLO JCB 370X

Největší rypadlo z vyspělé řady JCB X Series 

Při vývoji JCB 370X nezůstal kámen na kameni. Je to stroj, který byl testován v extrémních podmínkách. Každý prvek tohoto špičkového rypadla o hmotnosti    35 - 40 tun je navržen tak, aby poskytoval vyšší výkonnost a spolehlivost, takže si můžete být jisti, že toto rypadlo zvládne ty největší a nejnáročnější projekty.

Nový JCB 25z-1

TOUGH TO BEAT

Nepřekonatelný. Nejlepší mini rýpadla pro práci ve stísněných prostorech, maximální stabilitu a nosnost!

 

Představujeme zcela nové mini rýpadlo JCB 25z-1 generace Stage V s nulovým přesahem zádě, navržené s ohledem na odolnost, spolehlivost a tažnou sílu. Tento model je konstruován pro snadnou a bezpečnou manévrovatelnost - umožňuje snadnou práci v omezených prostorech. Navíc si můžete být jisti, že model 25z-1 je plně optimalizován pro bezpečné tažení v oblastech s omezenou hmotností 3 500 kg. A co je ještě lepší, nese prvotřídní kvalitu, spolehlivost a výkon, které byste od společnosti JCB očekávali. Přečtěte si další informace o tomto 2,5tunovém mini rýpadle, které je ideální pro půjčovny.

 

Více o stroji

TERRA GROUP začíná prodávat grejdry HBM NOBAS v 8 zemích střední a východní Evropy

Rozšíření sortimentu TERRA GROUP o grejdry renomovaného německého výrobce HBM NOBAS pro nás znamená významný krok. Motorové grejdry HBM Nobas jsou určeny pro přesné vyrovnávání a úpravu profilu na stavbách, zejména při stavbě silnic. Díky vyspělým řídicím systémům umožňují přesné provedení povrchů vozovek, které splňují nejvyšší standardy. 

 

Víc o HBM NOBAS grejdrech

Nové kompaktní tandemové válce JCB CT380-130 a CT430-140

Zcela nový asfaltový válec je navržen tak, aby usnadnil život na staveništi. Díky provozní hmotnosti nižší než 5 tun a působivě malému poloměru otáčení slibuje CT380-130 maximální všestrannost a kompaktní design. S pomocí tohoto válce JCB VIBROMAX se stavby stávají produktivnějšími, menší prostory lépe zvládnutelnými a každý úkol je snazší.

 

Go to the product pages

O nás

Společnost TERRAMET patří k předním dodavatelům stavební a manipulační techniky v ČR.

Již 30 let zastupuje značku JCB prostřednictvím prodejní a servisní sítě poboček po celé ČR.

Zajišťuje prodej, servis a pronájem stavební, manipulační a hutnicí techniky JCB, dále prodej a servis pevných damprů BELL a pažení ALLROUND.

Více o nás
7
prodejen
30
let v ČR
400+
zákazníků
130+
strojů v nabídce
250+
příslušenství
Nový JCB 25z-1

TOUGH TO BEAT
Nepřekonatelný. Nejlepší mini rýpadla pro práci ve stísněných prostorech, maximální stabilitu a nosnost!

Představujeme zcela nové mini rýpadlo JCB 25z-1 generace Stage V s nulovým přesahem zádě, navržené s ohledem na odolnost, spolehlivost a tažnou sílu. Tento model je konstruován pro snadnou a bezpečnou manévrovatelnost - umožňuje snadnou práci v omezených prostorech.

Více o stroji
NOVÉ PÁSOVÉ RYPADLO JCB 370X

Největší rypadlo z vyspělé řady JCB X Series

Při vývoji JCB 370X nezůstal kámen na kameni. Je to stroj, který byl testován v extrémních podmínkách. Každý prvek tohoto špičkového rypadla o hmotnosti 35 - 40 tun je navržen tak, aby poskytoval vyšší výkonnost a spolehlivost, takže si můžete být jisti, že toto rypadlo zvládne ty největší a nejnáročnější projekty.

Více o stroji
TERRA GROUP začíná prodávat grejdry HBM NOBAS v 8 zemích střední a východní Evropy

Rozšíření sortimentu TERRA GROUP o grejdry renomovaného německého výrobce HBM NOBAS pro nás znamená významný krok.

Více o stroji
ADAPTABILITY MADE EASY
EXCAVATING MADE EASY
ROADING MADE EASY
High output, power, versatility, roading and so much more
Vyplňte náš kontaktní formulář
V pořádku odesláno
Rádi vám zavoláme zpět
V pořádku odesláno
Zavolejte nám