DEMO DAY

DEMO DAY 2022

13.10.2022

V pátek 7.10.2022 jsme měli tu čest přivítat naše klienty a příznivce značky JCB na naší pobočce v Modřicích u Brna v rámci JCB DEMO DAY 2022.

Užili jsme si opravdu báječný den, kdy nám přálo nejen hezké počasí.

Nechyběla soutěž strojníků, kdy jsme prověřovali zručnost a cit jednotlivých soutěžících pro ovládání našeho stroje JCB 3CX.

Na prvních třech místech se umístili:
1. František Kolouch ze společnosti František Kolouch s výsledným časem 1min 16 vteřin
2. Oliver Vala ze společnosti Karel Vala s.r.o. s výsledným časem 1min 29 vteřin
3. Matúš Provazník ze společnosti ProDecor s.r.o. s výsledným časem 1min 37 vteřin

Dále byl k dispozici prostor pro aktivní bagrování, kde si každý mohl vyzkoušet stroje JCB 4CX, devítitunový dumper JCB 9T-2, Hydradig 110W, MIDI rýpadlo JCB 86C-2 a čelní kolový nakladač JCB 409 v akci. 

Na odstavné ploše byly zastoupeny téměř všechny naše stroje od MINI/MIDI, přes trakorbagry až po 24 tunová pásová rýpadla. Dále byly představeny naše hlavní JCB novinky unikátní Hydradig Pothole Pro určený k opravě výtluků, pásové rýpadlo JCB 245XR se zkrácenou zádí, rotační teleskopický manipulátor JCB 555-210R doplněný o plošinu na které bylo možné užít si výhled na celý areál z výšky až 21 metrů.

O zábavu i zázemí se dále postarali Cheerleaders Glitter Stars, kaskadér Mirek "Sporťák" Frey, parkourová skupina InMotion Academy, celým dnem nás provázel Michal Pácalt, dokumentaci Jan Rybář se svými kolegy a o vynikající raut se postarala firma Bonté. Další velký díl práce odvedli všichni naši zaměstnanci, kterým patří veliký dík. 

Děkujeme všem za účast, moc jsme si to s Vámi užili!

TERRA

fotogalerii pro Vás připravujeme

 

 

DEMO DAY 2022 pozvánka
Program DEMO DAY 2022 (pdf)
Vyplňte náš kontaktní formulář
V pořádku odesláno
Rádi vám zavoláme zpět
V pořádku odesláno
Zavolejte nám