Novinky a aktuality

EXPO Lesní lom 2018

03.07.2018

Ve dnech 19. 6. až 21. 6. 2018 se naše společnost TERRAMET zúčastnila 12. Mezinárodního demonstračního veletrhu strojů a zařízení pro těžební průmysl, úpravnický průmysl a stavebnictví EXPO Lesní lom 2018.

Akce se konala v kamenolomu Lesní lom, patřící společnosti Kalcit s.r.o., v Brně Líšni, kde si mohli návštěvníci prohlédnout a vyzkoušet JCB pásové rýpadlo JS300LC, které je vybaveno 6válcovým motorem MTU o výkonu 180 kW splňující všechny požadavky emisní normy Stupeň IV, aniž by bylo nutné použít filtr pevných částic DPF. Díky tomu má motor nízkou spotřebu při vysokém výkonu a zároveň nízkých nákladech na provoz a údržbu.

Druhým silákem, kterého jsme na veletrhu představili, byl náš největší čelní nakladač 457ZX o hmotnosti 19.812 kg s výkonem motoru 193 kW. Nový přední podvozek tohoto stroje je odolnější než kdykoli předtím; byl zesílen dodatečnými žebry a výztuhou pro maximální životnost. Nejnovější JCB kabina Command Plus je navržena tak, aby dosahovala skvělých výkonů a bezkonkurenční viditelnost do všech stran.

Dále nechyběla ani loňská novinka, kolové rýpadlo HYDRADIG HD110WT T4, které vyniká především bezkonkurenčním výhledem z kabiny na všechna čtyři kola a okolí stroje, stabilitou, bezproblémovým pohybem při práci ve stísněných podmínkách, ovladatelností nabízející 3 typy nastavení řízení – 2WS, 4WS a tzv. krabí chod a snadnou údržbou.

Velkou pozornost upoutal kloubový dampr BELL B30E s výkonem motoru 246 kW a hmotností 20.140 kg (v případě prázdného stroje) a 48.140 kg při plném naložení. Tyto dampry jsou navrženy jako dynamická vozidla, která zdvojnásobují svou hmotnost při zatížení i v těch nejtěžších pracovních podmínkách, jako je těžba v Africe, Rusku či Austrálii.

Po celou dobu nám přálo slunečné počasí a návštěvnost lomu byla hojná.

Děkujeme všem, kteří nás přišli podpořit.

Budeme se na Vás opět těšit při další příležitosti:-)

Tým TERRAMET 

 

Vyplňte náš kontaktní formulář
V pořádku odesláno
Rádi vám zavoláme zpět
V pořádku odesláno
Zavolejte nám