Hydradig Pothole Pro

JCB POTHOLE PRO DORAZIL DO ČR

25.01.2023

Společnost JCB v loňském roce odstartovala výrobu unikátního stroje určeného k opravě výtluků, modelu Hydradig Pothole Pro.

Tento víceúčelový stroj je postaven na univerzální a prověřené platformě kolového rýpadla JCB Hydradig a díky instalaci speciálního příslušenství dokáže výtluk vyfrézovat, ořezat okraje a zamést, a to bez nutnosti výměny příslušenství. První stroj nyní dorazil do České republiky na naši pobočku v Čestlicích.

Za své schopnosti vděčí Pothole Pro především instalovanému příslušenství, celkovému konceptu stroje, díky kterému má strojník neomezený výhled na všechna čtyři kola v rozsahu 360 stupňů

V sériovém provedení je vybaven frézou, zametačem a řezačkou. Fréza na asfalt o šířce 600mm je umístěna na speciálním nosiči na podvozku stroje.  Zametač se sběračem je umístěn na kombinovaném upínacím zařízení na výložníku spolu s kladivem HMT012T, které slouží k ořezu okrajů vyfrézovaného výtluku.

Díky osazení stroje naklápěcím rotátorem Steelwrist s rychloupínačem, je možné snadno vyměnit stávající příslušenství například za mulčovač

Stroj díky svým rozměrům pracuje v jednom jízdním pruhu, je tedy vhodný i pro práci v městském provozu, a to bez nutnosti kompletních uzavírek komunikací.  

Pro více informací o stroji, či osobní prohlídku můžete kontaktovat naše obchodní zástupce ve vašem regionu.

 

Více informací


 

 

 

 

 

Vyplňte náš kontaktní formulář
V pořádku odesláno
Rádi vám zavoláme zpět
V pořádku odesláno
Zavolejte nám