Novinky a aktuality

JCB PŘIDÁVÁ NA SEZNAM MOŽNOSTÍ PRO HYDRADIG RAPTOR TILT-ROTATOR

05.04.2024

JCB PŘIDÁVÁ NA SEZNAM MOŽNOSTÍ PRO HYDRADIG RAPTOR TILT-ROTATOR

Společnost JCB představila zcela novou naklápěcí rotační hlavu navrženou speciálně pro JCB Hydradig.

Klíčové vlastnosti modelu JCB Raptor zahrnují:

  • Šířka 450 mm zajišťuje lepší viditelnost a ovládání z kabiny.
  • Nejlepší kroutící moment při naklápění ve své třídě 2,9 kNm
  • Vysoký průtok 120 l/min středem naklápěcího rotátoru, který umožňuje otáčení náročných nástavců o 360 .°
  • Optimalizováno pro stroje JCB, s plně přizpůsobitelným ovládáním pomocí kláves a integrací do standardního displeje stroje.
  • Přemístitelná, robustnější hydraulická ramena snižují riziko poškození při provozu.

 

Naklápěcí rotátor JCB Raptor nabízí úhel náklonu až 45° a rychlost otáčení až 8,5 ot/min. Maximální vylamovací moment je 67 kNm, točivý moment je až 5,4 kNm a přídavné zařízení poskytuje 2,9 kNm naklápěcího momentu. Naklápěcí rotátor může být namontován přímo na stroj nebo na sendvičový rychloupínač S45 nebo S50 a je nabízen s nástavcem pro kleště nebo bez nich.

 

Řídicí systém umožňuje větší přizpůsobení ovládání stroje a hydraulického výkonu. Obsluha může  pomocí tlačítek a mikrospínačů přiřadit preferované funkce s možností invertovat funkce, pokud si to přeje. Zákazníci mohou měnit rychlost  hydraulického průtoku všech pomocných zařízení, stejně jako u funkce naklápění a otáčení.

 

Systém umožňuje nastavit až pět ovládacích profilů, aby bylo možné používat různé obsluhy nebo aby stejná obsluha mohla přednastavit různé funkce v závislosti na příslušenství a použití. Naklápěcí rotátor je vybaven dvěma úhlovými snímači pro naklápění a otáčení. To umožňuje stroji určit úhly, pod kterými přídavné zařízení v daném okamžiku pracuje, což následně umožňuje funkce nulování a limitování.

 

Nulování umožňuje zákazníkovi nastavit novou nulu nebo výchozí polohu pro funkce naklápění a otáčení. Tím získáte referenční bod, od kterého můžete pracovat a sledovat používání klinometru. Omezení je jedinečné pro funkci otáčení a umožňuje obsluze nastavit elektronický limit, o kolik se zařízení otočí.

 

 

Kontakty
Vyplňte náš kontaktní formulář
V pořádku odesláno
Rádi vám zavoláme zpět
V pořádku odesláno
Zavolejte nám