Novinky a aktuality

MENŠÍ POLOMĚR OTÁČENÍ, PROSTORNÁ KABINA, VYSOKÝ VÝKON A SÍLA.

24.01.2022

JCB PŘEDSTAVUJE NOVÉ RÝPADLO ŘADY X.

Nový model pásového rýpadla JBC 245XR je nejnovějším přírůstkem do oblíbené generace X.

Inženýři výrobce JBC věnovali při navrhování tohoto modelu pozornost sebemenším detailům, díky čemuž vznikl stroj, který se může chlubit sníženým poloměrem otáčení, aniž by musel dělat kompromisy ohledně prostoru v kabině nebo výkonu. V čem konkrétně spočívá jeho jedinečnost a světová úroveň? Podívejme se na 245XR podrobněji.

245XR

Minimální poloměr otáčení – Prostorná kabina

Minimální zadní převis otočte, který předurčuje rýpadlo pro práci ve stísněných městských lokalitách a rekonstrukci dálnic bez výrazného omezení provozu, však neznamená v případě tohoto modelu zároveň stísněný prostor v kabině. Model JCB 245XR se pyšní jednou z největších, nejpohodlnějších a nejlépe odhlučněných kabin na trhu, k jejíž designu a rozvržení ovládacích prvků přispěla zpětná vazba obsluhy a zákazníků.

Vysoký výkon a síla

Díky kratšímu zadnímu převisu může JCB 245XR působit na první pohled jako slabší stroj. Opak je ale pravdou a zkonstruovat rýpadlo, které nevypadá silně, ale ve skutečnosti silné je, vyžaduje rozsáhlý vývoj a testování hydraulických, elektrických a konstrukčních systémů. Naše úsporné motory JCB DieselMax prošly 110000 hodinami testování na 70 různých strojích po celém světě

Zaměření na detaily

Model JCB 245XR je pokračovatelem nového designu řady X při použití nejmodernějších výrobních postupů, které z něj činí výjimečné rýpadlo. K působivému designu přispívá také prvotřídní lakování. Všechny komponenty jsou lakovány v našem nejmodernějším zařízení pro dosažení vysoce kvalitní a odolné povrchové úpravy.

Snadné ovládání

JBC pro své stroje používá osvědčené japonské komponenty pro přesné a účinné ovládání. Přizpůsobitelné elektrické proporcionální ovládání stroje umožňuje obsluze nastavit požadovanou rychlost odezvy při práci s přídavným zařízením. Standardně vybavená funkce eliminace výkyvů poskytuje optimální výkon při jakékoli práci. Pro větší univerzálnost rýpadla je k dispozici radlice a dělené rameno TAB.

„Přesto, že se jedná o model se zkrácenou zádí, je díky většímu půdorysu neskutečně stabilní. Ovládání stroje je přehledné a plynulé a kabinám strojů řady X se z hlediska komfortu nic nevyrovná. Přístrojová deska a všechna tlačítka jsou umístěna přesně tam, kde je potřebujete. Velkým bonusem je prostorná kabina," říká o JCB 245XR uživatel Ian Wagstaffe pro Earthmovers Magazine.

MaXimální prostor, eXtrémní síla, eXtra výjimečné zaměření na detaily, eXcelentní ovládání. Čtyři X, která model 245XR řadí na nejvyšší příčky žebříčku pásových rýpadel na trhu.

Kontaktujte nás pro více informací

7:00 - 15:30

Vyplňte náš kontaktní formulář
V pořádku odesláno
Rádi vám zavoláme zpět
V pořádku odesláno
Zavolejte nám