Multifunkční teletruky JCB s nulovými emisemi

Multifunkční teletruky 30-19E a 35-22E

20.04.2022

Co dostanete, když propojíte půdorys malého průmyslového vysokozdvižného vozíku s protizávažím, teleskopický manipulátor a hydraulický vozík s rychlou výměnou nástavců? Multifunkční teletruk! Co získáte, když multifunkčnímu teletruku vyměníte dieselový motor za elektrický poháněný baterií? Inovativní a vysoce výkonný produkt nové generace s nulovým dopadem na životní prostředí.

Oba modely plně elektrických teletruků 30-19E i 35-22E byly navrženy tak, aby šetřily čas i prostor při manipulaci, maximálně zefektivnily provoz a zvýšily bezpečnost na pracovišti. Jak přesně? Pojďme se na to společně podívat.

Čas jsou peníze… A prostor také!

Jednostranné nakládání a jedinečný teleskopický výložník dávají možnost naložit dodávku pouze z jedné strany a přesto vyplnit celý prostor nákladního vozidla. Tím ušetří až 50 % místa a velké množství času. Malý půdorys a poloměr otáčení navíc zajišťují hbitý a rychlejší pohyb stroje a tím šetří další minuty. Výška kabiny pouze 2,2 m umožňuje snadný přístup do vnitřních prostor, kontejnerů a přívěsů. Během 2 minut tak lze jednoduše a bezpečně naložit 3 europalety na dodávku.

Efektivita jako základ úspěchu 

Není nic horšího, než nedobrovolné přerušení nedokončené práce. To se ale s elektrickými teletruky nemůže stát. Stroje 30-19E a 35-22E byly navrženy tak, aby splnily i ty nejnáročnější požadavky. Umožňují tedy provoz 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Že to s pohonem na baterii není možné? Je! Na jedno nabití vydrží elektrické teletruky pracovat celou osmihodinovou směnu. Výměna baterie pak trvá pouhé 2 minuty.

Nová úroveň bezpečnosti

Pocit bezpečí na pracovišti je důležitým prvkem fungujícího pracovního prostředí. Modely 30-19E a 35-22E od JCB ho poskytují v takové míře, aby pracovníci cítili plnou kontrolu při jakékoli manipulaci a ve všech prostředích. Takovou úroveň bezpečnosti poskytují jedinečné konstrukční prvky, které byly zakomponovány při designu právě těchto teletruků. Výjimečně velké 360stupňové zorné pole, postupné zastavování hydrauliky zvedání při dosažení maximální nosnosti, kontrola pohybu nákladu zabraňující naklonění stroje dopředu. To je jen několik z mnoha prvků zvyšujících bezpečnost na další úroveň.

Elektrické teletruky od JCB jsou nejuniverzálnějšímu protizávažovými vysokozdvižnými vozíky na světě. K tomu dopomáhá i řada přídavných doplňků a kompatibilita s ostatním standardním průmyslovým zařízením. Navíc jsou konstruované tak, aby mohly pracovat za každého počasí.

Když všechny tyto výhody spojíme dohromady a přidáme fakt, že plně elektrické stroje od JCB mají nulové emise a nízkou hladinu hluku, a tudíž jsou velmi vhodné pro práci v městských prostředích či uzavřených prostorech citlivých na hluk a kvalitu ovzduší, zjistíme, že jsou tyto stroje nejen výkonné, ale i skvělou ekologickou volbou, která představuje možnou budoucí podobu většiny průmyslových strojů.

 

Rozdíly mezi jednotlivými modely:

 

 

30-19E

35-22E

 

Celková hmotnost

5040 kg

5410 kg

 

Max. nosnost

3000 kg

3500 kg

 

Kapacita při dosahu 2 m vpřed

1900 kg

2200 kg

 

Max. výška zdvihu

4 m

4 m

 

Max. vodorovný dosah

2 390 mm

2390 mm

 

 

Prozkoumejte i další inovativní, plně elektrické stroje od JCB. Minirýpadlo 19C-1E a jednotunový dampr 1TE nebo kompaktní manipulátor 525-60E.

Vyplňte náš kontaktní formulář
V pořádku odesláno
Rádi vám zavoláme zpět
V pořádku odesláno
Zavolejte nám