Novinky a aktuality

Nový model teleskopického manipulátoru JCB 514-40

06.12.2022

JCB představuje nejkompaktnější přírůstek do světově nejoblíbenější řady teleskopických manipulátorů. Nový model JCB 514-40 s nimi sdílí DNA, na jehož vývoji JCB pracuje již 45 let.

 Model JCB 514-40 nabízí maximální nosnost 1,4t a maximální výškový dosah 4m. Unikátní vlastností stroje je široká kabina, která poskytuje v této kategorii bezkonkurenční komfort a snadný nástup do stroje. To vše při zachování extrémně kompaktních rozměrů (výška 1,8m, šířka pouze 1,56m, délka po upínací zařízení pod 3 m). Z kabiny se strojníkovi nabízí výhled na všechny 4 kola, což zvyšuje bezpečnost a přispívá k jednoduchému ovládání.

 Pohon JCB 514-40 zajišťuje moderní pohonná jednotka plnící emisní normy bez nutnosti použít filtr pevných částic nebo AdBlue. Na kola je výkon přenášen prostřednictvím dvoustupňové hydrostatické převodovky a maximální rychlost pojezdu činí 15 km/h. Hmotnost 2840kg vč. paletizačních vidlí umožňuje transport stroje na běžném podvalníku do celkové hmotnosti 3,5t. Stroj také nabízí řadu praktických funkcí, jako je patentovaný indikátor zátěže JCB a telematický systém JCB Livelink.

Vyplňte náš kontaktní formulář
V pořádku odesláno
Rádi vám zavoláme zpět
V pořádku odesláno
Zavolejte nám