Novinky a aktuality

Představujeme nové modely 2,5 tunových mini rýpadel JCB 25Z-1 a 26C-1

14.02.2024

TOUGH TO BEAT

Nepřekonatelný. Nejlepší mini rýpadla pro práci ve stísněných prostorech a maximální stabilitu a nosnost!

 

JCB, přední světový výrobce stavební techniky, s nadšením představuje své nejnovější přírůstky do rodiny mini rýpadel - modely 25z-1 a 26c-1, které posilují jeho pozici v segmentu kompaktních stavebních strojů. Tyto nové modely mini rýpadel, 25Z-1 a 26c-1, kombinují inovativní technologie, robustní konstrukci a vysoký výkon, aby zákazníkům poskytly ideální nástroje pro širokou škálu stavebních a údržbových projektů.

Model 25z-1 se vyznačuje kompaktními rozměry a vynikající manévrovatelností, což ho činí ideální volbou pro práci v úzkých prostorách a městských oblastech. Na druhou stranu, model 26c-1 nabízí robustnější konstrukci a vyšší výkon, což ho činí vhodným pro náročnější stavební úkoly.

 

Oba modely jsou vybaveny pokročilými technologiemi, které zvyšují jejich výkon a produktivitu. Patří sem například moderní řídící systémy pro snadné ovládání, ergonomicky navržená kabina pro pohodlí operátora a možnost připojení různých příslušenství pro maximální flexibilitu v práci.

JCB se dlouhodobě zaměřuje na inovace a poskytování spolehlivých strojů, které odpovídají potřebám a očekáváním zákazníků. Nové modely 25Z-1 a 26C-1 jsou dalším důkazem tohoto závazku a přinášejí špičkovou technologii a výkon do stavebního průmyslu. Sledujte nás pro další aktualizace a podrobnosti o těchto inovativních strojích.

Pro více informací můžete navštívit odkazy níže nebo rovnou kontaktovat naše obchodníky na naší bezplatné telefonní lince 800 222 666

více o JCB 26c-1

 

více o JCB 25z-1

 

kontakty
Vyplňte náš kontaktní formulář
V pořádku odesláno
Rádi vám zavoláme zpět
V pořádku odesláno
Zavolejte nám