Silniční veletrh 2023 a Pothole Pro

Silniční veletrh 2023

18.07.2023

Vážení obchodní partneři,

dovolte nám Vás pozvat na náš stánek na Silničním veletrhu v areálu Správy a údržby silnic Pardubického kraje, který se uskuteční 8. 9. 2023 od 9 do 14 hodin.

V dopolední části programu se můžete těšit na fyzickou ukázku našeho stroje JCB Pothole Pro.

Najdete nás v hlavní části výstavy, hned vedle podia.

Parkování, občerstvení i vstup jsou pro Vás zajištěny zdarma, stačí se registrovat na stránkách veletrhu https://dksv.cz/ nebo si stáhnout vstupenku níže. 

Těšíme se na Vás!

TERRAMET, spol. s r.o.

Tento víceúčelový stroj JCB Pothole Pro je postaven na univerzální a prověřené platformě kolového rýpadla JCB Hydradig a díky instalaci speciálního příslušenství dokáže výtluk vyfrézovat, ořezat okraje a zamést, a to bez nutnosti výměny příslušenství. 

Za své schopnosti vděčí Pothole Pro především instalovanému příslušenství, celkovému konceptu stroje, díky kterému má strojník neomezený výhled na všechna čtyři kola v rozsahu 360 stupňů

V sériovém provedení je vybaven frézou, zametačem a řezačkou. Fréza na asfalt o šířce 600 mm je umístěna na speciálním nosiči na podvozku stroje.  Zametač se sběračem je umístěn na kombinovaném upínacím zařízení na výložníku spolu s kladivem HMT012T, které slouží k ořezu okrajů vyfrézovaného výtluku. Díky osazení stroje naklápěcím rotátorem Steelwrist s rychloupínačem, je možné snadno vyměnit stávající příslušenství například za mulčovač

Stroj díky svým rozměrům pracuje v jednom jízdním pruhu, je tedy vhodný i pro práci v městském provozu, a to bez nutnosti kompletních uzavírek komunikací.  

Pro více informací o stroji, či osobní prohlídku můžete kontaktovat naše obchodní zástupce ve vašem regionu.

kontakty

 

Vyplňte náš kontaktní formulář
V pořádku odesláno
Rádi vám zavoláme zpět
V pořádku odesláno
Zavolejte nám